537 171 333

Jako certyfikowane studio aplikujemy powłoki ceramiczne marki 4Nano. Decydując się na zabezpieczenie auta w naszym studio masz pewność, że oferujemy powłoki polskiego producenta, które od 5 lat z powodzeniem aplikujemy na samochody nowe i używane.

W naszej ofercie posiadamy:

SNOW XTREME

 Dzięki swojej grubości (ok. 1 mikrona przy pojedynczej aplikacji) zapewnia ona szczególną ochronę przed wszystkimi szkodliwymi czynnikami zimowymi takimi jak sól, chemia drogowa, promieniowanie UV.  Zaawansowana nanotechnologia użyta w jej produkcji znacząco ułatwia mycie samochodu, zmniejsza przywieranie brudu, a także chroni przed drobnymi ryskami powstającymi w procesie mycia.  

Nieodświeżana utrzymuje się na lakierze do 12 miesięcy.

CAMO

 To wyjątkowa hybryda pełnej powłoki ceramicznej z powłoką funkcjonalną stworzona w najnowszej technologii Hyper Hydrophobic. Niesamowita szklistość i spektakularny efekt hydrofobowy połączony z maksymalną ochroną przed mikrozarysowaniami, szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, promieniowaniem UV, chemią i solą drogową to jej główne zalety.

Trwałość powłoki 4nano Camo to minimum 2 lata, zaś sam efekt hydrofobowy utrzymuje się aż do 18 miesięcy!

OPAL & QUATUM

2 letnia dwuwarstowa powłoka ceramiczna  zapewniająca niesamowity blask, kropelkowanie i bajecznie proste mycie. Dzięki aplikacji powłoki ceramicznej 4nano, którą łączy się bezpośrednio z lakierem uzyskuje się niesamowitą szklistość lakieru i efekt hydrofobowy.

Właściwości samoczyszczące powłoki są na najwyższym poziomie dzięki czemu lakier brudzi się mniej, zaś jego późniejsze czyszczenie jest bajecznie proste i szybkie.

SAPPHIRE & QUATUM

3 letnia dwuwarstowa powłoka ceramiczna  zapewniająca niesamowity blask, kropelkowanie i bajecznie proste mycie. Dzięki aplikacji powłoki ceramicznej 4nano, którą łączy się bezpośrednio z lakierem uzyskuje się niesamowite błyszczenie lakieru i efekt hydrofobowy.

Właściwości samoczyszczące powłoki są na najwyższym poziomie dzięki czemu lakier brudzi się mniej, zaś jego późniejsze czyszczenie jest bajecznie proste i szybkie.

ROCK & QUATUM

Topowa 5 letnia dwuwarstowa powłoka ceramiczna z pisemną gwarancją zapewniająca niesamowity blask, kropelkowanie i bajecznie proste mycie. Dzięki aplikacji powłoki ceramicznej 4nano, którą łączy się bezpośrednio z lakierem uzyskuje się niesamowite błyszczenie lakieru i efekt hydrofobowy.

Właściwości samoczyszczące powłoki są na najwyższym poziomie dzięki czemu lakier brudzi się mniej, zaś jego późniejsze czyszczenie jest bajecznie proste i szybkie. 

ICE

Dedykowa powłoka do felg aluminiowych. Charakteryzuje się podwyższoną odpornością na zarysowania powstające podczas procesu mycia felg, znacznie ogranicza przyleganie brudu oraz oksydację wierzchniej warstwy felg. Trwałość powłoki do 36 miesięcy.

RIM PROTECT

 Powłoka przeznaczona do felg aluminiowych – charaktryzuje się  połyskliwą warstwą ochronną odporną na czynniki zewnętrzne  środowiska, podwyższoną tempereaturę a także pył z klocków hamulcowych. Trwałość powłoki do 6 miesięcy.

PREMIUM VISION

4nano Premium Vision to powłoka do szkła samochodowego nadająca zabezpieczanej powierzchni właściwości hydrofobowych oraz łatwego czyszczenia. Znacznie poprawia widoczność w deszczu (zwłaszcza w nocy), redukuje refleksy świetlne, zmniejsza liczbę owadów przywierających do szyb, zapobiega utracie widoczności z powodu nadmiaru wody, ułatwia czyszczenie oraz usuwanie lodu i szronu. Produkt jest wyjątkowo trwały oraz odporny na działania mechaniczne.

 CLEAR VISION

4nano Clear Vision to powłoka do szyb samochodowych nadająca właściwości hydrofobowych oraz ułatwiająca czyszczenie. Znacznie poprawia widoczność w deszczu, w nocy, redukuje refleksy świetlne, zmniejsza liczbę owadów przywierających do szyb, ułatwia czyszczenie oraz usuwanie lodu i szronu.